tln.edu.ee listid - Administreerimine

Tere tulemast!

Siin on nimekiri kõigist avalikest Mailman listidest serveris tln.edu.ee. Kliki listi nimel listi seadistamise lehe avamiseks.Privaatse listi seadistamislehe vaatamiseks lisage URLi lõppu '/' ja listi nimi. Kui sul on piisavalt õigusi, siis on sul siitkaudu võimalik ka uus list luua.

Üldinfot leiab listi infoleht.

(Küsimused ja kommentaarid saada mailman@tln.edu.ee.)

   
List Kirjeldus
1alg.hoolekogu [kirjeldus puudub]
1alg.juhtkond [kirjeldus puudub]
1alg.opetajad [kirjeldus puudub]
1eik.hoolekogu Tallinna I Internaatkooli hoolekogu list
ainesektsioonid ainesektsioonid@tln.edu.ee
almic Testlist
Direktor direktor@tln.edu.ee
eripedagoog Õppenõustamiskeskuse eripedagoogid
Genius [kirjeldus puudub]
Hevko [kirjeldus puudub]
huvialakoolid huvialakoolid@tln.edu.ee
huvijuht Tallinna huvijuhtide list
ikt ikt@tln.edu.ee
info Õppenõustamiskeskuse info
Infojuht infojuht@tln.edu.ee
jl.vanemad JƃĀ¤rveotsa lasteaia vanemad
juhatajad juhatajad@tln.edu.ee
karjamaa.klassijuhatajad [kirjeldus puudub]
karjamaa.opetajad karjamaa.opetajad@karjamaa.tln.edu.ee
Kehaline Tallinna ƕpetajate Maja kehalise kasvatuse ainesekstioon
Kiisupere.noorem [kirjeldus puudub]
Koolid koolid@tln.edu.ee
koolisport koolisport@tln.edu.ee
kp.8 [kirjeldus puudub]
kp.9a [kirjeldus puudub]
kp.9b [kirjeldus puudub]
kp.kolleeg õpetajad
la.haabersti la.haabersti@tln.edu.ee
Lasteaiad lasteaiad@tln.edu.ee
Lasteaiaoppeala [kirjeldus puudub]
lillekyla lillekyla@tln.edu.ee
logopeed Õppenõustamiskeskuse logopeedid
Lotte [kirjeldus puudub]
lp.vanemad [kirjeldus puudub]
Mahe [kirjeldus puudub]
markajaaita [kirjeldus puudub]
matem matem@tln.edu.ee
Mustamae.lasteaiad [kirjeldus puudub]
Mvaineopetajad [kirjeldus puudub]
Mvklassijuhatajad [kirjeldus puudub]
Mvklassiopetajad [kirjeldus puudub]
Naksitrallid naksitrallid@listid.liivaku.edu.ee
nnm.tootajad Nõmme Noortemaja töötajad
nnm.vanemad Nõmme Noortemaja vanemad
oishum oishum@tln.edu.ee
olympiaadid olympiaadid@tln.edu.ee
Onneseen onneseen@listid.liivaku.edu.ee
opetajad opetajad@jg.tln.edu.ee
Oppeala [kirjeldus puudub]
oppenoustamiskeskus Õppenõustamiskeskus
paasusilm.hoolekogu Lasteaed Pääsusilma hoolekogu
paasusilm.opetajad Lasteaed Pääsusilma õpetajad
paasusilm.tegevusuuring [kirjeldus puudub]
paasusilm.vanemad Lasteaed Pääsusilma vanemad
pedagoogid pedagoogid@ristiku.tln.edu.ee
psyhholoog Õppenõustamiskeskuse psühholoogid
rannaku.hoolekogu Rännaku lasteaia hoolekogu
rannaku.maja [kirjeldus puudub]
rannaku.metsatuka [kirjeldus puudub]
rannaku.sipelgad [kirjeldus puudub]
ristiku.pedagoogid ristiku.pedagoogid@tln.edu.ee
ristiku.vanemad ristiku.vanemad@tln.edu.ee
sinilind.hoolekogu [kirjeldus puudub]
sobrakese.jankud "JƃĀ¤nkude" rƃĀ¼hma list
sotsiaalpedagoog Õppenõustamiskeskuse sotsiaalpedagoogid
tahjy.juhatus [kirjeldus puudub]
tl12b [kirjeldus puudub]
tlnk tlnk@tln.edu.ee
urbact.prevent [kirjeldus puudub]
Uudised [kirjeldus puudub]
Uus.onneseen uus.onneseen@listid.liivaku.edu.ee
Yhisprojekt [kirjeldus puudub]

Delivered by Mailman
version 2.1.23
Python Powered Powered by FreeBSD